Čo sľubujeme? Nič menej než to, že pre majiteľa vozidla Nissan bude zážitkom nielen jazda, ale aj servis: jednoducho a pohodlne a samozrejme za priaznivú cenu.
Veríme v transparentnosť a vzájomnú dôveru,
a preto sme sa v Nissane zaviazali poskytovať každému zákazníkovi dostupnú a rozsiahlu starostlivosť.


Kedykoľvek, kdekoľvek, čokoľvek. Stačí zavolať
na telefónne číslo +421 800 112 020 a sme vám k dispozícii.**

NÁHRADNÉ VOZIDLO ZADARMO*

Sľubujeme vám, že vždy, keď bude vaše vozidlo v servise na oprave alebo údržbe, autorizovaný díler Nissan vám ponúkne riešenie vašej mobility navrhnuté tak, aby vyhovovalo vašim potrebám. Objednajte sa s predstihom aby pre vás mohlo byť pripravené náhradné vozidlo zadarmo až do konca opravy. Vo vybraných servisných strediskách máme k dispozícii dokonca i elektromobily. Ak nepotrebujete náhradné vozidlo, náš díler Nissan vám ponúkne iné riešenie dopravy.

CENOVÁ ZÁRUKA*

Sľubujeme vám, že vďaka tímu našich odborníkov a použitiu originálnych dielov Nissan dostane vaše vozidlo tú najvyššiu možnú starostlivosť. Aby sme ponúkli najlepšiu cenu, uisťujeme vás, že ak prídete s ponukou zo servisu v okruhu 10 km od svojho autorizovaného dílera Nissan, ktorá bude nižšia ako naša, tak cenu dorovnáme.

CELOŽIVOTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA NISSAN ASSISTANCE*

Sľubujeme vám, že vás udržíme na cestách 24 hodín denne. Nech už sa stane čokoľvek, garantujeme vám 24-hodinovú asistenčnú službu Nissan Assistance. Na veku vášho vozidla nezáleží. Asistenčnú službu Nissan Assistance vám garantujeme počas záručnej doby a po každej pravidelnej údržbe v autorizovaných servisoch Nissan až do dátumu nasledujúcej údržby.

BEZPLATNÁ KONTROLA STAVU VOZIDLA*

Sľubujeme vám, že skôr ako začneme s akoukoľvek prácou na vašom vozidle, bezplatne ho skontrolujeme a vy tak budete presne vedieť, čo je treba urobiť a koľko to bude stáť. Žiadne prekvapenia. Vaša faktúra za práce a náhradné diely neprekročí vami schválenú čiastku a úkony vykonané bez vášho súhlasu vám nebudeme účtovať.

*Kompletné informácie o Prísľuboch spoločnosti Nissan, vrátane podmienok, za ktorých sa uplatnia, nájdete v našich Všeobecných obchodných podmienkach.

**Pre volanie zo zahraničia: +36 1 371 54 95

Zoznam zúčastnených dílerov nájdete tu.

OBJAVTE SLUŽBY NISSAN

Keďže spokojnosť a bezpečnosť zákazníkov je pre spoločnosť Nissan hlavnou prioritou, ponúkame vám širokú paletu starostlivosti o vás a vaše auto na taký dlhý čas, ako potrebujete.

ASISTENČNÉ SLUŽBY NISSAN

S ohľadom na vaše potreby

PREČÍTAJTE SI VIAC >

KONTAKTUJTE NÁS

Zákaznícke služby špeciálne pre vás

PREČÍTAJTE SI VIAC >

SERVIS NISSAN

Špecializovaný a prinášajúci pridanú hodnotu

PREČÍTAJTE SI VIAC >

FINANCOVANIE NISSAN

Možnosti na mieru pre vás

PREČÍTAJTE SI VIAC >

ZÁRUKA NISSAN

Ponuka celoeurópskych možností

PREČÍTAJTE SI VIAC >

POISTENIE VOZIDIEL NISSAN

Poistenie a plány šité na mieru

PREČÍTAJTE SI VIAC >

PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoje vozidlo NISSAN

PREČÍTAJTE SI VIAC >

STE MAJITEĽOM VOZIDLA NISSAN?

Vstúpte alebo sa zaregistrujte do vlastného priestoru pre majiteľov

YOU+ PRIESTOR
Aplikácia Nissan: Driver GuideAPLIKÁCIA NISSAN
DRIVER GUIDE

Preskúmajte svoj NISSAN na svojom smartfóne alebo tablete. Vďaka technológii rozšírenej reality získate prístup ku kompletnej elektronickej verzii rýchlej referenčnej príručky a vysvetlenia signalizácie palubnej dosky priamo na displeji.

Aplikácia NISSAN v obchode App Store

ZÍSKAJTE ĎALŠIE INFORMÁCIE O SVOJOM VOZIDLE

PREVZIAŤ PRE iOS
Aplikácia NISSAN v obchode Google Play

ZÍSKAJTE ĎALŠIE INFORMÁCIE O SVOJOM VOZIDLE

PREVZIAŤ PRE ANDROID