You Plus

Náš prísľub.Vaša istota.

KLIKNUTÍM SEM!

Čo sľubujeme? Nič menej než to, že pre majiteľa vozidla Nissan bude zážitkom nielen jazda, ale aj servis: jednoducho, pohodlne a, samozrejme, za priaznivú cenu. Veríme v transparentnosť a vzájomnú dôveru, a preto sme sa v Nissane zaviazali poskytovať každému zákazníkovi dostupnú a rozsiahlu starostlivosť.

KAMPAŇ NA STIAHNUTIE VÝROBKU TAKATA Z TRHU:

Niektorí výrobcovia automobilov (vrátane spoločnosti Nissan) vyhlásili kampaň na stiahnutie výrobku z trhu na vozidlá vybavené airbagmi značky Takata. Ak sa týka aj vášho vozidla, kontaktovali sme vás (alebo vás budeme kontaktovať v krátkom čase). Ak ste ešte nedostali list a máte obavy, či sa kampaň týka aj vášho vozidla, kliknite na nižšie uvedený odkaz a skontrolujte svoje vozidlo.
ĎALŠIE INFORMÁCIE

Exkluzívne ponuky pre verných zákazníkov


Ak už ste majiteľom vozidla Nissan, určite by Vás mohli zaujímať špeciálne vernostné ponuky na nákup nového vozidla Nissan. Prihláste sa alebo sa zaregistrujte a všetko si poriadne prezrite. Potom už iba stačí navštíviť Vášho predajcu a dohodnúť si s ním všetky detaily.

Zľavy na servis pre vernostný program YOU+NISSAN


Ak ste majiteľom vozidla značky Nissan a zaregistrujete sa na webstránke YOU+NISSAN, máte automaticky nárok na zľavy v sieti autorizovaných servisov Nissan. Nič vás to nestojí! Ako sa vaše vozidlo stáva starším, vy môžete získať zľavu až 20% na originálne náhradné diely, originálne príslušenstvo, originálne oleje a prácu. Ak máte napríklad 5 ročnú Micru, získavate fixnú 20% zľavu na spomenuté produkty a taktiež na prácu. Zľava zahŕňa napríklad batériu, chladiacu kvapalinu, zapaľovacie sviečky, palivový filter, tlmiče pruženia, časti nápravy, spojkové diely, výfuk, stierače, rozvodový remeň, rozvodovú reťaz a originálne príslušenstvo, ako sú strešné nosiče, strešný box, gumové rohože a podobne. Nezabúdajte, že vaše vozidlo si zaslúži perfektnú starostlivosť a autorizované servisy Nissan ju dokážu poskytnúť. Pre viac detailov neváhajte kontaktovať svojho predajcu Nissan!

NOVÝ SYSTÉM NISSANCONNECT


Inteligentná navigácia, integrácia smarftónu, vylepšený zvuk: je toľko vecí, ktoré sa dozviete o novom systéme NissanConnect. Zistite, ako si môžete aktivovať všetky služby a objavte celý rad funkcií, ktoré máte k dispozícii. Ponorte sa do sveta nového systému NissanConnect kliknutím sem.

Služby autorizovaných predajcov Nissan


Nájdite si svojho najbližšieho alebo najobľúbenejšieho predajcu Nissan a my Vám zaistíme, že Vás bude ohľadne všetkých Vašich budúcich opráv, pravidelných prehliadok a ďalších servisných úkonov kontaktovať jedine on. Vždy budete vedieť na koho sa v prípade problémov obrátiť.

Kliknutím sem!

KLIKNUTÍM SEM!